.

.

New
СОЛИДНА Нерѓосувачки Челик Мебел се Справи со 2PCS/МНОГУ 224MM Долго Фиока Knob Кабинет се Справи И Фиока Повлече Со Слободни Завртки

СОЛИДНА Нерѓосувачки Челик Мебел се Справи со 2PCS/МНОГУ 224MM Долго Фиока Knob Кабинет се Справи И Фиока Повлече Со Слободни

DEN 883.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.

Само треба на слики и примероци.5 MM Вкупна Должина : 234 MM Големина 5
Теренот На Дупки : 256 MM Висина : 35 MM Дијаметар : 9. Завртки Слободни И Одговара На Справи И Knob
Теренот На Дупки : 64 MM Висина : 35 MM Дијаметар : 9.5 MM Вкупна Должина : 106 MM Големина 2
Теренот На Дупки : 128 MM Висина : 35 MM Дијаметар : 9.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Површината Полира И Мазни
4.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.5 MM Вкупна Должина : 74 MM Големина 1
Теренот На Дупки : 96 MM Висина : 35 MM Дијаметар : 9. Ви благодариме!
( : Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.5 MM Вкупна Должина : 170 MM Големина 4
Теренот На Дупки : 224 MM Висина : 35 MM Дијаметар : 9. Димензии Од 64 MM 96 MM 128 MM 160 MM 192 MM 224 MM 256 MM 288 MM
3.

Детали

Број На Модел На:
HQHK
is_customized:
Yes
Тип:
Работ Плоскости
Тип:
СОЛИДНА мебел рачка, фиока knob, кабинет се справи и knob
Материјал:
нерѓосувачки челик материјал
Димензии:
74mm-298mm вкупна должина
Обликот:
Солидна Нерѓосувачки Челик
ПОВРШИНА:
Површината Полиран
Свеж

Избор на клиенти