.

.

New
40pcs 29*38 Mm Бронза Agraffe Цинк Легура Мали Затворач Тока Антички Дрвена Кутија Кабинет Фиока за Заклучување Рогови Мебел Декорации

40pcs 29*38 Mm Бронза Agraffe Цинк Легура Мали Затворач Тока Антички Дрвена Кутија Кабинет Фиока за Заклучување Рогови Мебел

DEN 1176.00

Стока
Достапно.


Опис
40pcs 29*38 MM Бронза Agraffe Цинк Легура Мали Затворач Тока Антички Дрвена Кутија Кабинет Фиока за Заклучување Рогови Мебел Декорации
Големина : 29 * 38 MM
Боја : бронзени
Материјал : Цинк легура
1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време.
Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!

Детали

Број На Модел На:
FF-LC006
Тип:
Затворач
Свеж

Избор на клиенти