.

.

New
бесплатен превозот Алатки 6PCS 6 Инчен Црна Пластика, Најлон Пролет Стеги Поставени за Фото Хартија Позадина Позадина Дрво

бесплатен превозот Алатки 6PCS 6 Инчен Црна Пластика, Најлон Пролет Стеги Поставени за Фото Хартија Позадина Позадина Дрво

DEN 720.00

Стока
Достапно.


бесплатен превозот Алатки 6 PCS 6 Инчен Црна Пластика, Најлон Пролет Стеги Поставени за Фото Хартија Позадина Позадина Дрво
Опис : Поставување на Шест (6) Висок Квалитет, Тешки Најлон Изградба 6 Инчи Големина Стеги за Фотографија Backdrops, Дрво, Занаети и Повеќе Совршен за на плажа или кога ќе патуваат! Сите на плажата ќе сакате овие! Заоблени рачки за удобен зафат со нежни, pivoting влошки кои се прилагоди на контрола површината На Овие Стеги, Муслин Стеги, мини стеги за продажба може да се користи за сите видови на проекти како што се лепење, стегање, грчевито држејќи се за, и во diy осветлување фотографија, Дрво, Фотографија, Фото Backdrops, Изработка Тешки Најлон Изградба Дали ќе се користи овие во студио за фотографија, во дрво продавница, додека го прават DIY работни места низ куќата или со вашата омилена занаети, пролет стеги може да биде вашиот најдобар пријател - особено кога ви треба екстра кан

Детали

боја:
6 инчи
Тип:
алатка
Свеж

Избор на клиенти