.

.

New
2 парчиња 85mm плоштадот заштита перница кат табела чаир, троседот чувствува влошки површината заштитник влошки мебел влошки abrasionproof

2 парчиња 85mm плоштадот заштита перница кат табела чаир, троседот чувствува влошки површината заштитник влошки мебел влошки

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Ве молиме да ни кажете каква боја дали треба или, пак, ќе се организира по случаен избор. Ви благодариме за соработката.
Љубезно ве молиме да забележите, овие предмети,' пакување можеби промени понекогаш. Дека depands на цел' производство, но се чувствува влошки квалитет задржи истите.
Некои објекти можеби имаат многу големини во различни бои / третман или прилагодено. Жал ни е што не може да се прикаже секоја од нив соодветно. Во овој случај, ве молиме да ги главните фотографии како референца само. Сите статии што ќе се добие се предмет на неговите податоци, не се фотографии.
Ние сите предмети се за вистинска снимање. За технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, ве молиме во вид преовладува.
Го прикажува слика или податоци и информации не може да биде точна или во согласност со предмети за невнимание. Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете пораки до нас. Ние ќе одговориме на нив во рок од 24 часа. Препорачливо е тоа да го проверите вашата нарачка информации за неколку дена по ставањето или додадете skype "лина.pan522". Можеби не е нешто што треба ќе се потврди.
Ако вашата нарачка количина е повеќе, да не контактирате за да побара понатамошни попуст.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Чувствував Подлога
Дебелина:
околу 5mm
Свеж

Избор на клиенти