.

.

New
Бесплатен Превозот-50pcs Злато Позлатен Хардвер 4 Дупки Кутија DIY Задник Вратата Шарки (Не Вклучувајќи Завртки) 16x13mm J1261

Бесплатен Превозот-50pcs Злато Позлатен Хардвер 4 Дупки Кутија DIY Задник Вратата Шарки (Не Вклучувајќи Завртки) 16x13mm J1261

DEN 186.00
DEN 219.36

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот-50pcs Злато Позлатен 4 Дупки Кутија Задник Шарки 16x13mm
Материјал :
Легура(Кадмиум Бесплатно)
Големина на :
Прибл : 16mm х 13mm( 5/8"x 4/8") Дупка големина : 2.2 mm( 1/8") Дебелина : 2mm( 1/8") конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Злато Позлатен
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка

Детали

Број На Модел На:
J1261
is_customized:
Yes
Тип:
Шарки
Свеж

Избор на клиенти