.

.

New
Бесплатен превозот!! Јасно Кристално Стакло Современи Пијано Прилагодите Бесплатна Фото Пеколен Тип На Музика Кутија За Свадба Подарок, Дома Декорација

Бесплатен превозот!! Јасно Кристално Стакло Современи Пијано Прилагодите Бесплатна Фото Пеколен Тип На Музика Кутија За Свадба

DEN 1940.00
DEN 2204.64

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот!! Јасно Кристално Стакло Современи Пијано Прилагодите Бесплатна Фото Пеколен Тип На Музика Кутија За Свадба Подарок, Дома Декорација
КРИСТАЛ ПОДАРОК КРИСТАЛ ПИЈАНО
МАТЕРИЈАЛ : K9 КРИСТАЛНО стакло
ГОЛЕМИНА : 130*140*100mm
Пакување : Едноставен кутија со тешко пакет
ПОДАРОК ЗА БИЗНИС,BIRTHDAY (РОДЕНДЕН), ЉУБОВНИК, И ИСПРАТЕТЕ ЈА НА FREINDS.
DIY : PROVID НИ ја ВАШАТА СЛИКА И ЗБОРОВИ, НИЕ МОЖЕ да го Прилагодите за вас.

Детали

Музички Кутии Форма:
Пијано
Игра Моќ:
Рака Извит
Материјал:
Кристално
Функција:
Прозрачна
Движење:
Yunsheng Движење
Тон Број:
50 Тонови
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
DZ-315
Тип:
Пеколен Тип
сини кристал музичка кутија:
подарок
кристал подарок:
DIY
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
130*140*100mm
Свеж

Избор на клиенти