.

.

New
Боја модел на пијано музика кутија, високо-одделение љубители на подарок, козметички огледало, дома декорација

Боја модел на пијано музика кутија, високо-одделение љубители на подарок, козметички огледало, дома декорација

DEN 757.00
DEN 796.80

Стока
Достапно.

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба. Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата. Клиентите можат да бидат сигурни да се купи.Стоката ќе биде 3 до 7 дена откако ќе го поставите цел да се испрати, што се очекува да 23 до 35 дена стоката може да бидат испратени до клиентот раце. Добредојдовте да се избере и да се купи, ви благодариме!
Логистика : Драг пријател. Сите наредби ние основен избор е поштенски логистика, ако ви треба повеќе брзиот транспорт услуги. DHL/Федекс треба да плати товар. Ве молиме да комуницирам со нас во времето.

Детали

Музички Кутии Форма:
Пијано
Игра Моќ:
Рака Извит
Материјал:
Пластични
Движење:
Yunsheng Движење
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
GQYH01
Тип:
Пеколен Тип
боја:
Боја случајно испрати
Свеж

Избор на клиенти