.

.

New
Креативни Дрво Музичка Кутија Ајфеловата Кула Небото Град Вртливата Механизам Празник Роденденски Подарок Рингишпил Музичка Кутија

Креативни Дрво Музичка Кутија Ајфеловата Кула Небото Град Вртливата Механизам Празник Роденденски Подарок Рингишпил Музичка Кутија

DEN 4750.08

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[8888] guanlian

Детали

Тип:
Пеколен Тип
Функција:
Вртливата
Материјал:
Дрво
Движење:
Јапонски Sankyo Движење
Музика:
Замокот во Небото
Тон Број:
72 Тонови
Игра Моќ:
Рака Извит
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
музичка кутија
Музички Кутии Форма:
Круг
Стил:
Ретро носталгија
Текстурата на материјалот:
Дрво
Карактеристично:
Прирачник тип пролет
Цел:
Роденденски подароци, одмор подароци
Свеж

Избор на клиенти