.

.

New
Мулти Функција Пенкало 0.5 MM 2-боја Ballpoint Пенкало + Механичка Молив Интегрирани Кореја Канцелариски 5PCS

Мулти Функција Пенкало 0.5 MM 2-боја Ballpoint Пенкало + Механичка Молив Интегрирани Кореја Канцелариски 5PCS

DEN 228.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


Бренд : Трето Одделение Втората Класа
Потекло : КИНА
Големина на : 143 MM
Тежина : 11 G/ЕЕЗ
Количина : 5 КОМПЈУТЕРИ
Боја : КОМБИНАЦИЈА
Материјал : Пластика
[СРЕЌА ЧАРШИЈА НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ]
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Детали

Квантитет На Пакет:
5 Пенкала/Кутија
Мастило Пополнување Тип:
Повтори Пополнување
боја:
Жолта
Мастило Боја:
Црна
Dual-страна Пишување:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
521203737068
Употреба:
Промотивни Пен
Свеж

Избор на клиенти