.

.

New
Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Совети Пригушувач за Land Rover 2010UP спорт Бензин

Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Совети Пригушувач за Land Rover 2010UP спорт Бензин

DEN 12400.00
DEN 14418.72

Стока
Достапно.

заварување на акции или резервни mufflers,ве Молиме проверете што задниот браник/valance/diffuser за fitment, прилагодувања може да бидат потребни или замената може да биде потребно да се одговара пошироката стил совети.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод ?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод. имаме строга КК пред секоја пратка . Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал
4.
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. Висок квалитет и Супериорен материјал и Конкурентна цена
5. (Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница.Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Одлична fitment и инсталација . Сите наши производи се гел-обложени и високо прегледано пред превозот
Инсталација
Професионалната инсталација се препорачува. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили .

Детали

Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Монтажа Позиција:
Задните
Тип:
Dissipative Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
автомобил издувни цевки
Производителот Дел Број:
автомобил пригушувач
Другиот Дел Број:
автомобил издувни
Специјални Функции:
автомобил пригушувач цевки
Свеж

Избор на клиенти