.

.

New
Добра Продажба! Карбонски Влакна Модифицирани Автомобил Издувни Пригушувач цевка опашка грлото со Светла Површина за Б*W X3X4 (оригинал автомобил)

Добра Продажба! Карбонски Влакна Модифицирани Автомобил Издувни Пригушувач цевка опашка грлото со Светла Површина за Б*W X3X4

DEN 14213.00
DEN 15120.00

Стока
Достапно.

Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без наплата се нудат. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа.Мала тежина и издржливост, различни оптички линија доаѓа од различни точки на гледање.jpgdelivery logo. Совети : Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци! Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или use Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме Испорака : Ние ја користите главната испорака компанија е како што е подолу : испорака 1 лого.Текстура на Челик 3. Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : - - Fed Ex : 7 до 10 работни дена ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена - ЕМС : 10-14 работни дена - DHL : 10-14 работни дена - Кина пост : 15-21 работни дена - Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена Задоцнување е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Повратни информации за тоа : Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било од вашето мислење или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек
.

Детали

Специјални Функции:
пригушувач
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Осветленост Дел Број:
MQL-00114
Тип:
Отпор Пригушувач
Другиот Дел Број:
MQL-00114
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Монтажа Позиција:
Задните
Производителот Дел Број:
MQL-00114
Свеж

Избор на клиенти