.

.

New
2x Челик Сина Пригушувач Издувни Цевки Совет за FORD KUGA 2013-2015

2x Челик Сина Пригушувач Издувни Цевки Совет за FORD KUGA 2013-2015

DEN 3552.00

Стока
Достапно.

Ако производот повеќе од должината и тежината на поштата регулатива, ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Колет" или "ЕМС експрес". Или било кој други Курир
Карактеристики :
Бренд Нови
Скара Сина Боја
Pipe Package вклучуваат : 2 x Издувните Пригушувач
Карактеристики :
Бренд Нови
Скара Сина Боја
Квалитетот На 304 Нерѓосувачки Челик, Изгледа Сјајна
Околу 89mm внатрешниот дијаметар на крајот
Ретки Украсување Делови и да ги задржи вашиот автомобил уникатен и око-фаќање. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Во зависност од вашите потреби,Ние ќе го користиме" Кина Пост Воздух Mail" ,"Кина Пост Воздух Колет", "ЕМС експрес" Или било која друга Курир . Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. за купувачот за испорака на стоката. Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат.Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова.

Детали

Бренд Име:
KRZXN
Монтажа Позиција:
Задните
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
SDD
Другиот Дел Број:
dd
Осветленост Дел Број:
СДС
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти