.

.

New
3 Електрични Исечок/E-Отсечени Вентил Систем W/O Switch за Издувни гасови Catback/Downpipe За Форд Фокус 98-12-апарат TK-CUTYXMM30

3 Електрични Исечок/E-Отсечени Вентил Систем W/O Switch за Издувни гасови Catback/Downpipe За Форд Фокус 98-12-апарат TK-CUTYXMM30

DEN 2022.72

Стока
Достапно.

Професионалната инсталација се препорачува. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Веднаш се зголемува до 20+ коњски сили. Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. лесен за Контрола на Издувните Волумен и Проток на Воздух, Посебно Висок вртежен момент Електрична Опрема Моторни Специјално Произведени за да го Издржат Висока Температура и Вибрации TIG Заварени CNC Машина Прирабница за Спротивната Висок Притисок и Влошување Зголемување на Моторот и Ефикасност, како и Максимизирање на Високо Издувниот Воздух Проток Професионална Инсталација е Препорачливо (Без Настава се Вклучени) Производ Содржина : 1 X Електрични Издувните Отсечени Комплет со Рачка Управувано Моторни 1 X Нерѓосувачки Челик Y-цевка 1 X 45 степени од не ' Рѓосувачки Челик Лактот Депонија Цевка 1 X Toggle Switch 1 X 12ft Жици се Подигнат 1 X Нерѓосувачки Челик Страната Адаптер 1 X Алуминиум V-Бенд Менгеме 2 X Страната Дихтунзи 1 Х Сет на Завртки со Заклучување Подлошки и Ореви Хардвер како што е Прикажано на Сликата Погоре најчесто поставувани ПРАШАЊА : Q. Државата мора да се отвори/царинење,гаранцијата е за 6 Month. Ние исто така го носат овој комплет со далечински управувач функција, како и. Ве молиме кликнете за интерконекција нашата продавница за пребарување на огласи. Гаранцијата е пократок и само околу 200-500times,можеби повеќе за помалку време.

Детали

Бренд Име:
TANSKY
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Универзална
Монтажа Позиција:
Медиум
Производителот Дел Број:
TK-CUTYXMM30
Другиот Дел Број:
Издувните Исечок
Тип:
Dissipative Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
Електрични Издувните Исечок
Точка име :
Електрични Издувните Исечок отсечени
Опис:
Електрични Издувните Пригушувач Вентил Исечок Систем
Возилото Се Направи:
Универзална
Влезот/ Големи Цевки Дијаметри:
3 /3inch
Контролирана Од Издувните Вентили Одлив:
Префрлете
Издувните Typer:
Y Издувна Цевка Исечок
Издувните Цевки Материјал:
Нерѓосувачки Челик со Mandrel-Наведнува
Електричен Комплет Исечок:
Т-6061 Авиони Алуминиум Легура
Издувните Catback Насловот ДЕПОНИИ Цевка:
Yes
Издувен Вентил Исечок:
Yes
Свеж

Избор на клиенти