.

.

New
Автомобил Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши Отпорни Downpipe 10 Нерѓосувачки Челик Врски 5mx5cmx2mm Одговара За Мотоцикли Мускулни Автомобили Одат Коли

Автомобил Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши Отпорни Downpipe 10 Нерѓосувачки Челик Врски 5mx5cmx2mm Одговара За Мотоцикли

DEN 720.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.

5 mm
Temp : 1100°f Континуирано, 2100°f Наизменична
Топлина Третираат
Димензија : прибл 500cm (16.
packlist :
1pcs 5 Meter автомобил Издувни Цевки Изолација Лента и 10pcs од не ' Рѓосувачки челик газа Изолациони црна
.
Автомобил Мотоцикл Издувните Топлинска Цевка Насловот Заврши +10 Кабел Вратоврска Цела Fiberglass 3000 Целзиусови Изолациони Црна 5 M х 5cm x 1.4 нозе) во должина, 50mm (1.6 mm(L X W)
Голема трајност не запаливи не корозивни
Нема потреба од специјални алатки за да инсталација
Потешко ќе се повлече на построги тие се (носете ракавици кога инсталирање)
Заврши Карактеристики :
Совршен за завиткување вашиот заглавија, водот, turbos, и може да го други апликации.5 mm
Опис : Нова Издувна Цевка Изолација Лента
Материјал : Богородица Стаклени Влакна
Боја : Црна collor
Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : 5m х 5cm x 1.97 инчи) во ширина, 1.06 инчи) во дебелина
Нерѓосувачки челик ленти описи :
Димензии : 30cm x 4.
Добро за намалување на под хаубата на топлина за да се заштити вашата витални компоненти на моторот.
Имајте штетни топлина со овие шарени обвива.
Fitment :
Одговара За Мотоцикли, Мускулни Автомобили, Гроздобер Автомобили, Atv Настана, Оди Коли, Улица Прачки, Топла Прачки,
Трактор И Lawnmowers, Авијација & Морски, Комерцијални Камиони И Др, Било Со Издувни Гасови!
забелешка : ако сакате друг тип и боја ,pls, оставете порака на aliexpress ,ние ќе, според вашиот идеја е да ја испратиме стоката.

Детали

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
sikeo
Материјал Тип:
Fanbu
Монтажа Позиција:
Задните
Осветленост Дел Број:
1
Производителот Дел Број:
1
Специјални Функции:
за автомобил се задржи штетни и убави
Тип:
Dissipative Пригушувач
Другиот Дел Број:
1
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Лента:
10pcs од не ' Рѓосувачки челик газа
Големина:
5Meter x 5cm x 1.5 mm
Издувните Headers:
издувните топлина лента
Име:
издувните Насловот Заврши
Функција:
Одговара За Мотоцикли, Мускулни Автомобили, Гроздобер Автомобили,
издувните насловот заврши:
автомобил издувна цевка
Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши:
Имајте штетни топлина со овие шарени обвива
Издувна цевка:
Одговара За Мотоцикли Мускулни Автомобили Одат Коли
автомобил издувни насловот заврши:
за автомобил се задржи штетни и убави
Свеж

Избор на клиенти