.

.

New
MONTFORD За Ауди Q7 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Задните Опашка Издувните Пригушувач Совет Крајот Цевки Silencer Опашка Цевка Совет Автомобил Додатоци

MONTFORD За Ауди Q7 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Задните Опашка Издувните Пригушувач Совет Крајот Цевки Silencer Опашка

DEN 1920.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.

( Како што знаеме, автомобил верзии ќе има некоја разлика во различни земји.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Опис на: 1 : Item Fitment: За Ауди Q7 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик , а Не евтини еден!!
5:Iclude : Сет од 2 парчиња
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion Информации :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот

Детали

Производителот Дел Број:
3027
Бренд Име:
MONTFORD
Осветленост Дел Број:
3027
Тип:
Отпор Пригушувач
Другиот Дел Број:
3027
Монтажа Позиција:
Задните
Специјални Функции:
декорација и заштита
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Guangdong, Кина (Копно)
Автомобил модел:
за Ауди Q7
Свеж

Избор на клиенти