.

.

New
3 влезот 4 штекер Сина Изгорени од не ' Рѓосувачки Челик Универзална издувните совет автомобил пригушувач совет tailpipe млазницата автомобил-stying

3 влезот 4 штекер Сина Изгорени од не ' Рѓосувачки Челик Универзална издувните совет автомобил пригушувач совет tailpipe млазницата

DEN 1103.52

Стока
Достапно.


Име : Сина Универзална пригушувач совет
Материјал : нерѓосувачки челик
Должина : 220 mm
Влезот : 3" (76 мм)
Излез : 4" (101 mm)

Детали

Осветленост Дел Број:
RJ-C020
Бренд Име:
Reejim
Тип:
Micropole Пригушувач
Специјални Функции:
Универзалната цевка
Производителот Дел Број:
Сина Изгорена
Монтажа Позиција:
Задните
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
Универзална издувните совети
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Влезот:
3 (76mm)
Oultet:
4 (101mm)
Должина:
220mm
Свеж

Избор на клиенти