.

.

New
Одлично!1 да 2 2 ПАРЧИЊА/SET Универзален тип на Нерѓосувачки Челик Модифицирани Автомобил Издувни Пригушувач Цевка со Мал елипса устата--H3010 Y

Одлично!1 да 2 2 ПАРЧИЊА/SET Универзален тип на Нерѓосувачки Челик Модифицирани Автомобил Издувни Пригушувач Цевка со Мал елипса

DEN 2617.00
DEN 2784.00

Стока
Достапно.

jpgdelivery logo. Повратни информации за тоа : Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било од вашето мислење или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек
. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за размена. Совети : Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци! Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или use Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме Испорака : Ние ја користите главната испорака компанија е како што е подолу : испорака 1 лого.Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло. Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : - - Fed Ex : 7 до 10 работни дена ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена - ЕМС : 10-14 работни дена - DHL : 10-14 работни дена - Кина пост : 15-21 работни дена - Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена Задоцнување е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги.

Детали

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
MQL-360
Монтажа Позиција:
Задните
Материјал Тип:
staonless челик
Производителот Дел Број:
MQL-360
Другиот Дел Број:
MQL-360
Тип:
Микро Перфорирани Панел Пригушувач
Специјални Функции:
пригушувач
Свеж

Избор на клиенти