.

.

New
Челик Издувните Mufflers Цевка Совет За Land Rover Range Rover 2010 ДО Diseal Спорт Цевка Совети

Челик Издувните Mufflers Цевка Совет За Land Rover Range Rover 2010 ДО Diseal Спорт Цевка Совети

DEN 12627.00
DEN 14682.24

Стока
Достапно.

Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги.Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .)
Клиентите Прашање и Одговор
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не ?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не. имаме строга КК пред секоја пратка . За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.

Детали

Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Монтажа Позиција:
Задните
Тип:
Dissipative Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
автомобил издувни цевки
Производителот Дел Број:
автомобил пригушувач
Другиот Дел Број:
автомобил издувни
Специјални Функции:
автомобил пригушувач цевки
Материјал:
Челик
Автомобил модел:
издувните совет За Land Rover Range Rover
ПОВРШИНА:
Високо полиран и shinning
Состојба:
сосема нов автомобил издувни
квалитет:
Загарантирана
Fitment:
Одлични
боја:
Сребро.
Пакет:
стандарден пакет
Олово Време:
Од 3-7 работни дена
Свеж

Избор на клиенти