.

.

New
SSEA Мрежна Картичка за Atheros AR5B93 AR9283 половина Мини PCI-E 802.11 b/g/n безжичен картичка 300Mbps тестирани и

SSEA Мрежна Картичка за Atheros AR5B93 AR9283 половина Мини PCI-E 802.11 b/g/n безжичен картичка 300Mbps тестирани и

DEN 405.00
DEN 426.24

Стока
Достапно.


Состојба : 9 во НОВИОТ
100 дена гаранција
Секоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работи
Не за HP/IBM лаптоп
Превозот :
1 Ние можеме да брод на објекти за целиот свет.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе се стремиме да се подобри ,ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Производи Статус:
Акции
Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Адаптер Приклучок:
мини pci-e
Интерфејс Тип:
Мини PCI-Експрес
Пакет:
Yes
Примена:
Лаптоп
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Фреквентен Опсег:
Една фрекфенција (2.4-2.4835 GHz)
Тип:
Безжичната
сертификација:
Други
Вид:
Внатрешна
Преносот Го Оценувате:
300Mbps
Безжичен Протокол:
802.11 b,802.11 g,802.11 n
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
SSEA
Свеж

Избор на клиенти