.

.

New
SSEA Безжична Картичка за Intel WiFi Link 4965 AGN 802.11 a/b/g/n 2.4/5 GHz Картичка за HP dv2000 dv6000 dv9000 480985-001

SSEA Безжична Картичка за Intel WiFi Link 4965 AGN 802.11 a/b/g/n 2.4/5 GHz Картичка за HP dv2000 dv6000 dv9000 480985-001

DEN 435.00
DEN 458.40

Стока
Достапно.


Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.

Детали

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
SSEA
Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Адаптер Приклучок:
мини pci-e
Интерфејс Тип:
Мини PCI-Експрес
Пакет:
Yes
Примена:
Лаптоп
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Фреквентен Опсег:
2.4 GHz/5GHz
Тип:
Безжичната
сертификација:
Други
Вид:
Внатрешна
Преносот Го Оценувате:
300Mbps
Безжичен Протокол:
802.11 a,802.11 b,802.11 g,802.11 n
Број На Модел На:
Други
Свеж

Избор на клиенти