.

.

New
2 Во 2 Од влакна кабел Splice Кутии 24 основни Водоотпорен Вертикална Оптички Влакна Splice Затворање

2 Во 2 Од влакна кабел Splice Кутии 24 основни Водоотпорен Вертикална Оптички Влакна Splice Затворање

DEN 3019.20

Стока
Достапно.


Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 - 18 : 30 од понеделник - сабота Пекинг Време.Прифаќаме само предмети да се врати ако објектот цена повеќе од 50 долари ( ве Молиме прочитајте ги внимателно пред да го ставате ред)
6. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Тоа може да се користи во антенски, подземни, директно закопани, ѕидни-монтирање, рака дупка и канал монтажа апликација. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Главната Спецификации Работна температура : -40℃ до +60 ℃ Атмосферски притисок : 70~106 Kpa Нормална температура запечатување перформанси : 72h, внатрешниот воздушен притисок 70 Kpa, без да се намали.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
1. отпор на Изолација : повеќе од 10 MΩ помеѓу метални делови или меѓу метални делови и земјата Dielectric сила : 15 KV DC, 2min, без искра и се вее над лак Апликација може да се користи straight-through) и разгранување апликација. Тоа може да се монтира на пол, ѕид или влакно.
И на следните форми на плаќање се прифатени од страна Aliexpress : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Производи за пакување ќе биде предмет на какви било промени без дополнителни известувања. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Со функцијата на повторна употреба и капацитет за проширување многу пати Со функција на електрична конекција и исклучувањето за електротехника и за оптичките кабли.

Детали

Големина:
450*100*170mm
Бренд Име:
dower мене
Материјал:
ABS
Свеж

Избор на клиенти