.

.

New
НОВИОТ Собраниски MP4 1.8 8GB MP4 Плеер Тенок Радио FM Играч За 128GB Micro SD ТФ-Картичка MP4 плеер за Музика време 200 часа M220

НОВИОТ Собраниски MP4 1.8 8GB MP4 Плеер Тенок Радио FM Играч За 128GB Micro SD ТФ-Картичка MP4 плеер за Музика време 200 часа

DEN 1023.36

Стока
Достапно.

Видео Формат : AMV/AVI 10.Бои : Жолта/Red/Златниот/Зелена/Блу/Црна.ПРОЦЕСОРОТ : AK2127 5.Меморија : вграден-во 8 GB меморија и поддршка 128 GB ТФ-картичка max.Е-книга : TXT формат и поддршка ознака за web страница. Ако најдете е лажна, ние ќе им даде на надомест на 10 пати .Аудио Интерфејс : 3.0 Висока-брзина на пренос 15.Мулти-јазична поддршка : англиски,дански,италијански,португалски,француски,германски,шпански итн.5 mm аудио џек.Големина на екранот : 1. Спецификација : 1.Музиката да Свири Време : до 5-10 часа.8 инчен TFT LCD екран во боја, 262 K бои.Димензии : 90. Времето и датумот поставување.Снимањето Funciton : поддршка МИКРОФОН снимање и MP3 формат. Вграден-во 8 GB меморија и поддршка ТФ-картичка продолжување со 128 GB max.Обвивка Материјал : Еко-пријателски ABS пластика 2.Пакување Листа :
1x Hi Fi плеер за музика;
1x USB кабел;
1 x слушалка;
1x User прирачник.Аудио Формат : MP3/МАЈМУН/AAC/FLAC/OGG/WMA.FM Радио : Да, поддршка 13.Музика Од Функција : Да, поддршка 11.Работа : Копчето Прекинувач 7.Играње на Чекање : Една Песна Јамка, Сите Јамка, Гледање Игра и се Игра Произволно.Резолуцијата на екранот : 128x160px 4.Видео Играње Време : до 3-8 часа.
Функција : Lossless Музика HIFI квалитет на звукот играч.Напојување : вграден-во 420m A Полимер Li-ion Батерија 18. Ако сакате да се купи повеќе , ве молиме контактирајте со нас , ние може да ви даде подобра цена .
Белешка : Постојат многу продавачи цена пониска од нашата на пазарот , нивниот квалитет не е добро , ние сме вистински производи за да се обезбеди добар квалитет 100% Оригинални .

Детали

боја:
Злато
Меморија Големина:
8GB
Аудио Формат Поддршка:
FLAC,MP3,WAV,WMA
Број На Модел На:
M220
Функција:
FM Radio Гласовен Снимач,Игри,E-Книга за Читање,Светски Часовник,Слика Гледачот
Надворешна Меморија:
Yes
Аудио Видео Поддршка:
AVI
Големина На Екранот:
< 2
Пакет:
Yes
Bluetooth:
No
Вградениот Звучник:
Yes
Бренд Име:
RUIZU
Резолуција На Екранот:
220x176
Тело Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти