.

.

New
xDuoo X1 8GB Музика Аудио MP3 Плеер Поддршка WAV МАЈМУН FLAC Мини Џеб 300ohm Висока Моќност HiFi Музичкиот Плеер

xDuoo X1 8GB Музика Аудио MP3 Плеер Поддршка WAV МАЈМУН FLAC Мини Џеб 300ohm Висока Моќност HiFi Музичкиот Плеер

DEN 3600.00

Стока
Достапно.


Бизнис
Ако се стари клиент можеби може да добијат попуст кога ќе сакате да купите нешто, повторно, ве молиме контактирајте ме ако се. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена по доставена ако сакаат да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Превозот и предавање
Кина Пост нормално воздухопловната, Кина Пост epacket, Хонгконг Пост воздухопловната, и EMS е нашата склопот на превозот услуга, ние, исто така, нуди и други превозот услуга преку TNT,DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ,итн. предупредување
.(Addtional висока превозот цена можеби е потребно)
Answer : ___________________________ NOTE : ние никогаш нема да прават бизнис со Илиноис и ние не можеме да брод ништо да Илиноис,САД. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот, ако не нашата вина. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за размена на предметот или да се врати за да добиете рефундација.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Наплата/Размена
1.
x Duoo X1 8 GB Музика Аудио MP3 Плеер Поддршка WAV МАЈМУН FLAC Мини Џеб 300ohm Висока Моќност Hi Fi Музичкиот Плеер
Овластен продавачот
На ВНИМАНИЕТО на : Само купена од овластен продавачот може да се добие од една година x Duoo гаранција
1. Исто така добредојдени трговија на големо бизнис, за повеќе производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

Детали

Меморија Големина:
8GB
Бренд Име:
xDuoo
Аудио Формат Поддршка:
FLAC,WAV,WMA,MP3,МАЈМУН
Надворешна Меморија:
No
Екранот:
No
Траење На Батеријата:
10 - 20 часа
Стил:
Чисто Аудио MP3
Број На Модел На:
X1
Пакет:
Yes
Големина На Екранот:
Никој
Поддржува Снимање Функција:
No
Signal Noise Ratio:
≥110dB
Батеријата Спецификација:
полимер батерија
Поддржува FM:
No
Има Говорници или не:
No
Чување Тип:
Флеш Меморија
Операцијата На Владата:
Допрете Тон
Поддржува EBook Читање:
No
Bluetooth:
No
Тело Материјал:
Метал
Димензии (WxHxD):
83*55*15.5 мм
WIFI:
No
Балансиран Од:
No
Модел:
X1
Капацитет:
8GB
Аудио Формат Поддршка:
MP3, WMA, WAV, МАЈМУН, FLAC
Свеж

Избор на клиенти