.

.

New
Палење откривање инструмент авто искра plug тестер за палење мерач режач симулатор vat303 тестер

Палење откривање инструмент авто искра plug тестер за палење мерач режач симулатор vat303 тестер

DEN 274.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
UTOOL
Материјал Тип:
контактирајте ме
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
15cm
Име На Модел:
UT
Свеж

Избор на клиенти