.

.

New
15pcs Тема Вметнете Инсталација Комплет Одвратна Поправка Алатка Вежба Допрете М12 x 1.25

15pcs Тема Вметнете Инсталација Комплет Одвратна Поправка Алатка Вежба Допрете М12 x 1.25

DEN 812.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


3) понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.5 мм Долго
1 Исклучување Вежба Малку
1 Исклучување Пауза Pin Алатка
1 Twist Off Копче
1 Off Копче Хексадецимален
1 Допрете Го Исклучување
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9. 7%
1) Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се
контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ви благодариме за однапред.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
15pc тема поправка комплет вклучувајќи жица тема вметнете големини М12 x 1. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 48 часа
нормално. Купувачи Можеби ќе Треба да се плати
на Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте да
ни со други e-mail адреса.

Детали

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
18cm
Бренд Име:
SINKEE
Име На Модел:
91051-7
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
7cm
Специјални Функции:
Никој
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти