.

.

New
15 Pc Тема Поправка Алатка За Полнење M14 X1.25

15 Pc Тема Поправка Алатка За Полнење M14 X1.25

DEN 1038.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се
контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е
невозможно за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!
.
СОДРЖИНА
10 Исклучување Жица Тема Внесува 12. Купувачи Можеби ќе Треба да се плати
на Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи
превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10.
2) Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте да
ни со други e-mail адреса. Ви благодариме за однапред.
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 10-15 15-25 26-35 35-55 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5.

Детали

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
SINKEE
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Челик
Објектот Ширина:
12cm
Специјални Функции:
Никој
Име На Модел:
8105110
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти