.

.

New
Универзална Push Копчето Палка Худ Игли за Заклучување Клип Комплет за во Автомобил Брз Latch Ново Стандардно боја е Сребро За Scion HU-HP006SL

Универзална Push Копчето Палка Худ Игли за Заклучување Клип Комплет за во Автомобил Брз Latch Ново Стандардно боја е Сребро За

DEN 429.60

Стока
Достапно.


Што се купување на 100% Сосема Нов на :
Hubsports - Универзална Push Копчето Палка Худ Игли за Заклучување Клип Комплет за во Автомобил Брз Latch Ново Стандардно боја е Сребро За Scion HU-HP006 SL
Стандардната БОЈА : Сребрена
Брз-Latch Низок Профил, Хауба Pin поставува доаѓаат опремени со инструкции за инсталација, две latch механизми, две задржување на прстените, четири 7/16" од не 'рѓосувачки челик ореви, четири 7/16" од не 'рѓосувачки челик подлошки, четири 10x32x1" set завртки и две худ иглички Низок Профил, Димензии : 2.50 Инчи Горниот Latch Механизам Дијаметар 2.20 Инчи Заклучување на Прстенот со Дијаметар 1.15 Инчи Latch Механизам Висина 2.88 Инчи Монтажа Студ Должина се Вклопуваат Вклопуваат За најмногу автомобил.
*Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува*
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Детали

Бренд Име:
EPMAN
Автомобил модел:
Универзална
Модел Година:
0000
Име На Модел:
HU-HP006-SL
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
00inch
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Универзална
Тип На Објект:
Моторот Bonnets
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Другиот Дел Број:
Притисни Копче Палка Худ Иглички Клип За Заклучување
Количина:
Се продаваат како пар
Худ Pin Стил:
Брзо ослободување
Производителот Дел Број:
брз latch
Поставување на Возило:
Лево Десно
Осветленост Дел Број:
Низок Профил Притисни Копчето Палка Худ Иглички
Стандардната Боја:
Сребро.
Дел Име:
EPMAN
Свеж

Избор на клиенти