.

.

New
10PCS/МНОГУ не ' Рѓосувачки Челик Конкуренција Хаубата се Подигне Пролет Комплет За Toyota е корола 1.8 7AFE 4AFE 93-97 HU-01608(10PCS)

10PCS/МНОГУ не ' Рѓосувачки Челик Конкуренција Хаубата се Подигне Пролет Комплет За Toyota е корола 1.8 7AFE 4AFE 93-97 HU-01608(10PCS)

DEN 1341.60

Стока
Достапно.

Hubsports - 10 PCS/МНОГУ не ' Рѓосувачки Челик Конкуренција Хаубата се Подигне Пролет Комплет За Toyota е корола 1.8 7 AFE 4 AFE 93-97 HU-01608(10 PCS)
Детали За Производот :
Натпреварот се Подигне Извори - Погоден за употреба на Ракавици, Bonnets и Издувните Системи
Оваа пролет pin комплет се користи за одредување на вашето возило камион худ. Тоа е за трки употреба.
Компатибилност : Универзална Одговара
Боја/Материјал : Sliver
Тип : Трки Пролет Pin За Полнење
Големина на Целата Пролет Единица Должина : 155.8 mm / 6.14 инчен
Спецификација Материјали : Челик , Анти- ' Рѓа се применува
Вклучени :
10 Пар Пролет Pin за Полнење , како што е прикажано на сликата
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Детали

Бренд Име:
EPMAN
Автомобил модел:
Универзална
Модел Година:
сите
Име На Модел:
HU-01608(10PCS)
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
000inch
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
2.5kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Универзална
Тип На Објект:
Моторот Bonnets
Состојба:
Нови
Тип:
Конкуренцијата Хаубата Се Подигне Пролет Комплет
Големи Средни Мали Фати За Рака:
Носителот Пролет Натоварени Фитинг Дел
Дел Производител:
произведено во Кина
Хаубата Се Фати И Водител На Плоча:
Compettition Трка Митинг Трки
производител:
Сите Производители
Motorsport Перформанси:
Конкуренцијата Кука Комплет За Во Автомобил Со Мини Сопствен Автомобил
Производителот Дел Број:
хаубата пролет клип
Големина На Целата Пролет Единица Должина:
155.8 mm / 6.14 инчен
Спецификација Материјал:
Челик , Анти- ' Рѓа се применува
Свеж

Избор на клиенти