.

.

New
Автомобил-Стил, со Висок Квалитет на Карбонски Влакна на Телото Комплет Аспиратор Одговара За 2009-2012 Gallardo LP540 550 560 570 ОЕМ Худ Хаубата

Автомобил-Стил, со Висок Квалитет на Карбонски Влакна на Телото Комплет Аспиратор Одговара За 2009-2012 Gallardo LP540 550 560

DEN 82992.00

Стока
Достапно.

Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет.com
Ако имате било истрага, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас со повикување на нас. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување.
Детален Цртеж :
ФУНКЦИЈА :
Вакуум Инфузија Јаглерод
3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц Стандардно
Мала Тежина
Совршен Fitment
Аеродинамичен
Подобар Изглед.
Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, како и нашата системите за климатизација. "За да се одржи квалитетот на производите и обезбедување на најдобри услуги на клиентите" е нашиот принцип. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail.
Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавница
Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување.
Нашата канцеларија
Фабрички Објект
Производителот Напредок
Клиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата Вовед
Wenzhou Yachant Trading Co.

Детали

Тип На Објект:
Моторот Bonnets
Објектот Тежина:
1kg
Модел Година:
2009-2012
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
yachant
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
1inch
Автомобил модел:
Gallardo
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип На Објект:
худ хаубата
Позиција:
Други
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Lamborghini
Свеж

Избор на клиенти