.

.

New
Автомобил-Стил, Додатоци Карбонски Влакна СП Худ Хаубата Одговара За 2008-2014 Панорама R35 GTR СВА велика британија MS Стил Худ Хаубата со Отвори

Автомобил-Стил, Додатоци Карбонски Влакна СП Худ Хаубата Одговара За 2008-2014 Панорама R35 GTR СВА велика британија MS Стил

DEN 46032.00

Стока
Достапно.


Ви благодариме за посетата на нашата веб-страница : www.
Нашиот телефонски број : 0086-577-88903881/88903887
Пакување :
Сите објектот индивидуално спакувани во бела пена и поли торба.
Нашата канцеларија
Фабрички Објект
Производителот Напредок
Клиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата Вовед
Wenzhou Yachant Trading Co. беше основана во 2010 година, специјализирана во производство и извоз бизнис.

Детали

Тип На Објект:
Моторот Bonnets
Модел Година:
2008-2014
Објектот Тежина:
1kg
Автомобил модел:
R35 GTR
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна СП
Бренд Име:
yachant
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип На Објект:
худ хаубата
Позиција:
Други
Боја Име:
Црна
Свеж

Избор на клиенти