.

.

New
BKB760110 висок квалитет на лево Хаубата Зглоб за LR Range Rover 2002-2009/2010-2012 година резервни делови мотор систем со добра малопродажната цена

BKB760110 висок квалитет на лево Хаубата Зглоб за LR Range Rover 2002-2009/2010-2012 година резервни делови мотор систем со добра

DEN 1087.68

Стока
Достапно.


> Имаме 4000 m 2 складиште за порибување со професионална складирање систем за управување.

Детали

Тип На Објект:
Моторот Bonnets
Специјални Функции:
Идентификување на
Објектот Висина:
6cm
Автомобил модел:
BKB760110
Објектот Должина:
29cm
Бренд Име:
RALUX
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
BKB760110
Објектот Ширина:
19cm
Објектот Тежина:
0.94kg
Модел Година:
Range Rover 2002-2009/2010-2012 Година
Состојба:
Нови
Материјал Тип:
Метален
Автомобил модел:
Range Rover 2002-2009/2010-2012 Година
Забелешка:
LH
Пакување:
Неутрален Пакување
OE.НИКОЈ:
BKB760110
Свеж

Избор на клиенти