.

.

New
Пренос на Делови за Feilun FT012 2.4 G Brushless Брод Резервни Делови Додатоци FT012-11

Пренос на Делови за Feilun FT012 2.4 G Brushless Брод Резервни Делови Додатоци FT012-11

DEN 465.60

Стока
Достапно.

Ние ќе ви ја испратиме стоката во рамките d elivery време по целосната исплата е потврдено. РК хеликоптери/quadcopters /автомобили пред пратката се внимателно се следат за да се обезбеди дека тие се во совршена состојба.4 G Brushless Брод Резервни Делови Додатоци FT012-11
Спецификација :
Точка Име : Пренос Делови
За Возило Тип : Чамци
Замена на дел за FT012 РК Тркачки Брод
Пакет Се Вклучени :
1x Пренос Делови
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние прифаќаме да се врати,Но ќе се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да ги користат овие начини на плаќање .Ви благодариме за вашето разбирање.
Пренос на Делови за Feilun FT012 2.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.
Онлајн Време : 9 : 00 часот - 24 : 00pm(Пекинг Време)
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Тежина:
Y
Големина:
Y
Број На Модел На:
FT012-11
Пакет:
No
Точка име :
пренос на делови
F:
Feilun
Свеж

Избор на клиенти