.

.

New
AC напон 220V 3800W Увезени SCR Thyristor Моќ Електронски Dimmer Регулирани Rectifier Брзина и Температура на Силициум Контролирани

AC напон 220V 3800W Увезени SCR Thyristor Моќ Електронски Dimmer Регулирани Rectifier Брзина и Температура на Силициум Контролирани

DEN 205.44

Стока
Достапно.


start Isv Module Wrap12140
end Isv Module Wrap12140
Опис :
Материјал : пластика и метал.
Влезен напон : AC напон 220 V.
Излезна моќност : Макс 3800 W.
Прилагодливи напон : 0-220 V AC.
Поврзете го уредот со светилка или дома апаратот во серија конекцијата, а потоа ја ротирате knob за затемнување, брзина, напон, за контрола на температурата.
Применливи апаратот : електрична печка, бојлер, светилки, мал мотор, електрични железо итн.
Големина : 6x 3.6 x 4.3 cm.
Нето Тежина : Околу 77g.
Едноставен и лесен за употреба.
Пакет :
1 x Брзина Контролер АСНЕБЛАГОДАРНА 3800 W SCR Електричен Напон Регулатор на Затемнување се Префрлите

Детали

Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
брзина контролер
Тип На Мотор:
брзина контролер
ОЕМ:
diymore
Свеж

Избор на клиенти