.

.

New
НОВИ допирајте стаклото на екранот на допир за Делта HMI екран на допир панел DOP-B05S100 DOPB05S100 DOP B05S100 слободни брод 1 година гаранција

НОВИ допирајте стаклото на екранот на допир за Делта HMI екран на допир панел DOP-B05S100 DOPB05S100 DOP B05S100 слободни брод

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


НОВИ допирајте стаклото на екранот на допир за Делта HMI екран на допир панел DOP-B05 S100 DOPB05 S100 DOP B05 S100 слободни брод 1 година гаранција
Квалитетот е 100% гарантира,бренд-нови,работа во совршена состојба,1 година гаранција.
Pleast забелешка : сликата е само за вашиот референца. Ако сакате да ја проверите слика на реалниот објект, ве молиме контактирајте со нас.
Пакет :
- допир стакло *1

Детали

Број На Модел На:
DOP-B05S100
Тип На Мотор:
допрете стакло
Свеж

Избор на клиенти