.

.

New
CCM2NJ PWM DC мотор брзина контролер 12-40V

CCM2NJ PWM DC мотор брзина контролер 12-40V

DEN 392.00
DEN 417.12

Стока
Достапно.

CCM2 NJ PWM DC мотор брзина контролер 12-40 V
детали за производот Влезен напон : 12 ~ 40 V
Производ големина : 73 * 39 * 31 ( L * W * H )
Номинална струја : 3А ( долги работни часови )
Ограничување на струја : 5 A ( краток )
Брзина на владата : stepless брзина ( rpm доброволно контрола )

Детали

Тип На Мотор:
dc мотор
Свеж

Избор на клиенти