.

.

New
Нов и оригинален во кутија MHMD082G1U

Нов и оригинален во кутија MHMD082G1U

DEN 14016.00

Стока
Достапно.

,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индустриски контрола поле.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Канада 7-25 работни дена.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Т Електрони Technology Co. Нашите производи се широко се користи за медицински и индустриска опрема, истражувањето покажува, машини, опрема, индустриска контрола, човек-машина, индустриска автоматизација, интегрирани работна станица, Киоск, ПОС, ЦПУ итн.
Франција / Шпанија / Германија може да потрае 7-20 дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Имаме фабрика да се направи на сите видови на екран на допир панел кој вашето барање.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. И ние добар инженер тим за поддршка на нашите клиенти се поправат технологија проблем секогаш.

Детали

Број На Модел На:
MHMD082G1U
Бренд Име:
ENEELC
Тип На Мотор:
ac серво мотор
Свеж

Избор на клиенти