.

.

New
SAMKOON HMI Екран на Допир SA-070H 7 Замени MT6070IH2 поддршка на windows Нови Обезбеди техничка поддршка

SAMKOON HMI Екран на Допир SA-070H 7 Замени MT6070IH2 поддршка на windows Нови Обезбеди техничка поддршка

DEN 5520.00

Стока
Достапно.


Гаранција :
Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет. Ова се враќа политика не влијае врз вашите законски права.
Политика на враќање :
Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори.
Клиентите треба да се плати за сопствени надомест во секој случај. и вашата апликација пред место поредок, можеме да го прифатиме враќање или рефундирање во рок од 14 дена за квалитет причина само, ви благодарам.
Ве молиме имајте во предвид :
Pls провери и потврди на дел НЕ.
Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
Профил На Компанијата :
Контакт со нас на :
Брзо Да Се Купи Ограничен
1207, Меѓународната Е-Трговија Индустриски Парк на Fu Tian, Shangmeilin, Futian округ, Шенжен, 518049, CN
Лице за контакт : Благодатта
Телефон : +86 755 82546545-814 Мобилен : +86 - 13751052730
Trade Manager : cn1001786203 (fasttobuy-Daisy ) Skype : fasttobuyshirley.
Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за сопствени даночни за било која цел. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја. Брзо Да се Купи Ltd ќе направи наплата за учество во рок од 24 часа по добивањето на тоа.
SAMKOON HMI Екран на Допир SA-7Б 7" Замени MT6070 IH2 Нови
Спецификации :
Превозот начини :
DHL/UPS/Федекс/EMS итн.
Брзо Да се Купи Ltd нема да преземе никаква одговорност доколку клиенти се обезбеди ред на превозот информациите кои како што се адреса, код или телефонски број итн.

Детали

Број На Модел На:
SA-070H
Тип На Мотор:
AC Мотор
Место на Потекло:
Кина
hmi големина:
7 инчен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SA-7Б
Свеж

Избор на клиенти