.

.

New
E6C-CWZ5C 1000P/R Нови оптички енкодер.

E6C-CWZ5C 1000P/R Нови оптички енкодер.

DEN 2764.80

Стока
Достапно.


E6 C-CWZ5 C 1000 P/R Нови оптички енкодер.
ТОЧКА БР.
E6 C-CWZ5 C 1000 P/R
ПАКУВАЊЕ : Нови во кутија
E6 C-CWZ5 C 1000 P/R*1pc
Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани Купувачи, на DHL треба повеќе за ОДДАЛЕЧЕНИТЕ ОБЛАСТИ. Значи, Ако сте на нејзината Оддалечена Област Листа, ве молиме контактирајте со нас за ПРОМЕНА НА ЦЕНА! Ви благодариме!

Детали

Број На Модел На:
E6C-CWZ5C 1000P/R
Тип На Мотор:
САЛАДИН
Свеж

Избор на клиенти