.

.

New
Мотоцикл Генератор Magneto Stator Серпентина За ХОНДА CBR900RR CBR929RR CBR900 CBR929 RR CBR 900RR 929RR 2000 2001 00 01

Мотоцикл Генератор Magneto Stator Серпентина За ХОНДА CBR900RR CBR929RR CBR900 CBR929 RR CBR 900RR 929RR 2000 2001 00 01

DEN 2246.00
DEN 2495.52

Стока
Достапно.

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
3191354
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
15cm
Свеж

Избор на клиенти