.

.

New
Високо Квалитетни Мотоцикл Цилиндар за Полнење За LONCIN LOVOL CG150 CG175 CG200 TG210 Вода за ладење на Моторот Резервни Делови

Високо Квалитетни Мотоцикл Цилиндар за Полнење За LONCIN LOVOL CG150 CG175 CG200 TG210 Вода за ладење на Моторот Резервни Делови

DEN 3967.00
DEN 4559.52

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Високо Квалитетни Мотоцикл Цилиндар за Полнење За LONCIN LOVOL CG150 CG175 CG200 TG210 Вода за ладење на Моторот Резервни Делови
Важни Забелешки : Ако имате било какви прашања или сакате да ја купите било состав на цилиндар за полнење,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Детали

боја:
150cc, 175cc, 200cc, 210cc
Зафатнина (ml):
150cc 175cc 200cc 210cc
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
2.5kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
2088
Име На Модел:
LONCIN LOVOL CG 150 175 200 210
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори
Создаден дијаметар:
62/62/63/63 mm
PIN ДИЈАМЕТАР:
15/15/15/15 mm
Ефективна висина:
69.3/74.5/75/78.5 мм
Тип На Производ:
ОЕМ
Цилиндар за полнење вклучувајќи:
како на првата слика се прикажани
Свеж

Избор на клиенти