.

.

New
5pcs HF3020 Еден Начин Игла Имајќи еден начин спојки 30x37x20mm

5pcs HF3020 Еден Начин Игла Имајќи еден начин спојки 30x37x20mm

DEN 720.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Ако ви треба многу повеќе,те молам кажи ми видот и количината на производот што треба , ние ќе ви даде најмногу повластен цена ,изненадување цена.
.

Детали

Објектот Тежина:
0.3kg
Зафатнина (ml):
250
Материјал Тип:
GCr15 Имајќи Челик
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
3.7cm
Бренд Име:
CZDZ
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
еден начин имајќи
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти