.

.

New
Мотоцикл Делови За FXCWC 1600 Софтејл Рокер C 2004 Година Еден Начин Имајќи Стартер Спојки Overrunning Спојки Монистра

Мотоцикл Делови За FXCWC 1600 Софтејл Рокер C 2004 Година Еден Начин Имајќи Стартер Спојки Overrunning Спојки Монистра

DEN 5279.00
DEN 5865.60

Стока
Достапно.

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. За повеќе производи Направени од страна на водечките производители на Кина(копно)! Преживее на Квалитетот! Состојба : 100% Сосема Нов Количеството на монистра : 22 компјутери Посебна Карактеристика : Посилни Ролери ; Појачани и Земјата за Издржливост Подобрување Количина : 1 pc Апликацијата : Харли Дејвидсон FXCWC 1600 Софтејл Рокер C 2004
Гаранција за квалитет
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.

Детали

Специјални Функции:
Посилна Ролери Перформанси Производи
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
FXCWC 1600 Софтејл Рокер C 2004 Стартер Спојки Sprag Имајќи
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Количеството на монистра:
22pcs
е трговија на големо:
Како на сликата покажа
is_customized:
Yes
Пакетот Вклучува:
1pc
Свеж

Избор на клиенти