.

.

New
AHL Нов Висок Квалитет Понесе Големина 85mm Воздух Цилиндар Блок Одговара За Хонда XR400 1996-2004

AHL Нов Висок Квалитет Понесе Големина 85mm Воздух Цилиндар Блок Одговара За Хонда XR400 1996-2004

DEN 4795.00
DEN 5328.00

Стока
Достапно.


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.искрени честитки до сите купувачот.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Состојба : 100% Сосема нов
Количина : 1x цилиндар
Материјал : висока јачина алуминиум легури и железо&PZT
пакет вклучувајќи : како на сликата ќе видите
цилиндар понесе : (85mm)
Одговара за Хонда XR400 1996-2004
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).

Детали

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Име На Модел:
XR 400 Цилиндри
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Зафатнина (ml):
400
Материјал Тип:
Како на сликата покажа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
3500g
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина
пакет вклучувајќи:
1x Цилиндар
создаден:
(85mm)
Функција:
Конкурентна измена
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти