.

.

New
КЛИПОТ И КЛИПОТ ПРСТЕНИ /PIN / CIRCLIP/GASKESTS ЗА JIANSHE 250-5 LONCIN 250-F KINLON 250 МОДЕЛ Е ЈС-FG LC171FMM

КЛИПОТ И КЛИПОТ ПРСТЕНИ /PIN / CIRCLIP/GASKESTS ЗА JIANSHE 250-5 LONCIN 250-F KINLON 250 МОДЕЛ Е ЈС-FG LC171FMM

DEN 2640.00

Стока
Достапно.


Детали

Зафатнина (ml):
250
Објектот Ширина:
7.15cm
Име На Модел:
JIANSHE250 LONCIN250 KINLON
Објектот Дијаметар:
7.15cm
Специјални Функции:
клипот прстени
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
7.15cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
7.15cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори
Материјал Тип:
Метал
Бренд Име:
Fengmoto
Име На Модел:
JIANSHE -LONCIN
Свеж

Избор на клиенти