.

.

New
AHL мотоциклите Assy Гориво на Бензинската Пумпа За Јамаха FZ1 2006-2013 MT01 YZF R6 инјектирање 2006-2007 XJR1300 XVS1300 V-Ѕвезда Stryker

AHL мотоциклите Assy Гориво на Бензинската Пумпа За Јамаха FZ1 2006-2013 MT01 YZF R6 инјектирање 2006-2007 XJR1300 XVS1300 V-Ѕвезда

DEN 2640.00
DEN 3519.84

Стока
Достапно.


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Модел : За Јамаха Гориво, Бензинска Пумпа
Состојба : Нова
Материјал:Алуминиум
Количина : 1 компјутер
Fitment За Јамаха FZ1 2006-2013 MT01 2005-2009 YZF R6 инјектирање 2006-2007 XJR1300 2007-2013 XVS1300 V-Ѕвезда Stryker 2007-2017
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).

Детали

Специјални Функции:
Директна замена на делови
Објектот Тежина:
204g
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
FZ 1 МТ 01 2005-2009 YZF-R6 YZF600 YZF 600 2006-2007 XJR XVS 1300
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Зафатнина (ml):
1000/600/1300
ОЕМ Кодот:
16700-MFL-013
Свеж

Избор на клиенти