.

.

New
2088 Мотоцикл Времето Синџир Tensioner Водич Плоча Поставена За Хонда CH125 CH150 CFMOTO CF150 125cc 150cc Мотор Резервни Делови

2088 Мотоцикл Времето Синџир Tensioner Водич Плоча Поставена За Хонда CH125 CH150 CFMOTO CF150 125cc 150cc Мотор Резервни Делови

DEN 528.96

Стока
Достапно.

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
2088 Мотоцикл Времето Синџир Tensioner Водич Плоча Поставена За Хонда CH125 CH150 CFMOTO CF150 125cc 150cc Мотор Резервни Делови
Важни Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
2088
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Име На Модел:
CH 125 150 150 СП
Тип На Објект:
Мотори
Зафатнина (ml):
125CC 150CC
Материјал Тип:
Челик+Гума
Објектот Тежина:
0.1kg
Свеж

Избор на клиенти