.

.

New
Термостат 150CC 200CC 250cc ZONGSHEN LONCIN LIFAN мотор радијатор вода кутија нечистотија велосипед АТВ делови за контрола на температурата 65 степен

Термостат 150CC 200CC 250cc ZONGSHEN LONCIN LIFAN мотор радијатор вода кутија нечистотија велосипед АТВ делови за контрола на

DEN 287.52

Стока
Достапно.


1.CE означени
2.Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети
3.Повеќето предмети се изведува во 1-7business дена]
4.Повеќето наредби поставени пред 13 : 00 Pm EST брод истиот ден
5.Голема поволна Цена
6.Супериорен 99.8% задоволството на клиентите
7.Brand new од фабриката
47cc 49cc 50cc 110cc 125cc 140cc 150cc 250cc 300cc 400cc 500cc 600cc Dirt bike, Јама Велосипед, АТВ,QUAD , UTV ,ОДЕТЕ KART ,КАБРИОЛЕТ ДОДАТОЦИ AVALIABLE.
ATOMIK, DHZ, PITPRO,GPX,DUCAR JCL, SUNL, РАКЕТА,XMOTOS, ОРИОН, АПОЛОН, KAYO,BUYANG,TAOTAO...
ZONGSHEN, LONCIN, LIFAN, JIANSHE CFMOTO ДЕЛОВИ НА МОТОР
MIKUNI,KEIHIN, DELLORTO, ОКО, KOSO ХИДРАТИ

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Специјални Функции:
за КОНТРОЛА на температурата
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
KOOL БУМ
Име На Модел:
термостат
Свеж

Избор на клиенти