.

.

New
Camshaft за 50cc 139QMA QMB GY6 Кинески Скутер Keeway QJ 80cc Мотоцикл Хонда, Јамаха suzuki Мопед Атв дел

Camshaft за 50cc 139QMA QMB GY6 Кинески Скутер Keeway QJ 80cc Мотоцикл Хонда, Јамаха suzuki Мопед Атв дел

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : Camshaft
Превозот Пакување : 1pcs
Спецификација : како фотографија покажа
Испорака Тежина : 500g
Примена : одговара за GY6 50 CC скутер и Кинески мотори.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Детали

Објектот Ширина:
6cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
MJMOTOR
Име На Модел:
DT99134
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Зафатнина (ml):
50CC
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.8kg
Свеж

Избор на клиенти