.

.

New
2pc Покрие Цилиндар на Главата за Хонда C70 CF50 CF70 CT70 ST50 ST70 Z50R Z50 XR50 CRF50 12301-086-000

2pc Покрие Цилиндар на Главата за Хонда C70 CF50 CF70 CT70 ST50 ST70 Z50R Z50 XR50 CRF50 12301-086-000

DEN 479.52

Стока
Достапно.


2pc Покрие Цилиндар на Главата за Хонда C70 CF50 CF70 CT70 ST50 ST70 Z50 R Z50 XR50 CRF50 12301-086-000
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Детали

Објектот Дијаметар:
5cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
10cm
Зафатнина (ml):
50
Специјални Функции:
*
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Должина:
5cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Име На Модел:
70
Свеж

Избор на клиенти