.

.

New
Палка на Моторот Времето Масло Plug Сет За Kawasaki KX250F KXF250 04-10 RMZ250 04-06

Палка на Моторот Времето Масло Plug Сет За Kawasaki KX250F KXF250 04-10 RMZ250 04-06

DEN 960.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.

Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Alipay е Prefered.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.

Детали

Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Име На Модел:
LS-6
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
5cm
Бренд Име:
CAKEN
боја:
Зелена
Свеж

Избор на клиенти